Konferencja dla instruktorów i nauczycieli pływania

Szanowni Państwo,

Serdecznie zapraszamy na konferencję metodyczno – szkoleniową dla instruktorów i nauczycieli pływania.

Konferencję organizuje Zakład Pływania i Ratownictwa Wodnego AWF Poznań wraz z Fundacją na rzecz AWF w Poznaniu. Stanowi ona element programu Nauczania Pływania finansowanego przez Wydział Sportu Urzędu Miasta Poznania.

Swoje prelekcje zaprezentują pracownicy Zakładu Pływania i Ratownictwa Wodnego AWF Poznań, a także Pan Kazimierz Woźnicki (Wiceprezes Polskiego Związku Pływackiego) oraz Pani Alicja Stachura (Zakład Pływania i Ratownictwa Wodnego AWF Katowice). W dniu konferencji będą przygotowane do nabycia książki na temat programu nauki pływania Polskiego Związku Pływackiego.

Termin: 9 kwietnia 2016, godzina 10:00.

Miejsce: Sala wykładowa 025/026, Nowy Budynek Dydaktyczny AWF Poznań, poziom -1.

Bardzo zachęcamy do udziału w tym wyjątkowym wydarzeniu!

Udział jest bezpłatny dla nauczycieli i instruktorów pływania.

UWAGA !

Udział w konferencji jest możliwy po wcześniejszej rejestracji elektronicznej (ilość miejsc ograniczona)

link